Live-skore.cz

Oktagon 53 přímý přenos, online, live streamKrálovna slámové divize, 2 roky neporažená světová #30 a #5 P4P OKTAGONu DALISDA v 1. obhajobě trůnu. Ten si nárokuje světová #42 DOURTHE, která Dalisdě připravila pekelné chvíle už v roce 2021. Jak dopadne jejich odveta?
Mistr šílených přestřelek „Inkvizitor“ BROŽ se 7zápasovou výherní šňůrou a jeho střet s nemilosrdným „Vikingem“ CROSBYM.
9 výher v řadě, všechny před gongem. To je dlouho očekávaný debut německé star „Rozparovače“ DULATOVA proti PALAIOLOGOSOVI, který ve famózní formě vyřadil z provozu JUNGWIRTHA.
Jubilejní 30. zápas kariéry „Krále severu“ MALACHA s champem 2 rakouských organizací AKSUEM.
#5 střední váhy KHAJEVAND proti vracejícímu se Davidovi ZAWADOVI se zkušenostmi z UFC, PFL a 16 funusy před limitem!
Nesmlouvavá česká MMA legenda POKORNÝ kontra rozjetý šampion jedné z německých organizací Gjoni PALOKAJ.
A také „Terror“ TRUSCEK s neuvěřitelnými 81 MMA zápasy či střet talentů BRAJSHORI vs. neporažený Jan FAJK.
Nejlepší evropská MMA show rozpoutá smršť již 10. 2.
.

Sázejte a sledujte celý turnaj na TV Tipsport.


Oktagon live streamUpozorňujeme, že se sportovními přenosy nemáme nic společného. Na našem webu nic nevysíláme! Obsahy stránek mají pouze informační charakter a
odkazujeme pouze na weby s oficiálními a legálními sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení. Po otevření odkazu opouštíte web live-skore.czSK Slavia Praha - AC Sparta Praha | AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec


TOPlist TOPlist