Live-skore.cz

Oktagon 55 přímý přenos, online, live streamNávrat nesmrtelného Kelta

Fanoušky oblíbení Jungwirth, Pukač, Kimball, Poppeck. Silně zastoupená česká a slovenská scéna v čele s Ryšavým, Szabovou, Polívkou, Bahníkem. A také bývalý titulový vyzyvatel Kertész ve střetu s elitním Stolzem. Masakr karta a top zápasy, které tě dostanou do kolen!

23. 3. se do hry vrátí jeden z nejznámějších bojovníků organizace, jehož dechberoucí zápasy patří k tomu nejlepšímu v OKTAGONu. Christian „The Kelt“ Jungwirth se představí přímo ve svém městě v odvetě s bratislavským princem Robo Pukačem, který má v plánu vrátit mu 2 roky starou porážku.

Extrémní bitva borců s extrémní silou, která postaví celou arénu! To je souboj kata „Ironside“ Poppecka s 9 KO v 1. kole, na kterého naběhne hladový „Grizzly“ Kimball se 14 KO.

A další velký návrat! Jedna z největších bojovnic OKTAGONu, neporažená „Silent Killer“ Lucia Szabová, se po 3 letech vrací k MMA v zápase s velkým jménem polské scény Gumiennou.

„Bomby“ Ryšavý jde pomstít týmového parťáka Pauluse, kterému minule nadělil 1. ukončení kariéry dosud neporažený Topallaj.

Nastartovaný ranař „Gameover“ Polívka ve střetu s finišerem Taburceanuem, který svedl naprosto šílenou přestřelku s Čepem.

16. zápas v OKTAGONu bývalého titulového vyzyvatele Kertésze s elitním Stolzem, jenž minule knockoutoval Kalašnika.

 A další známí bojovníci OKTAGONu – Montagnac, striker Cordero, bývalá titulová vyzyvatelka Jacinta Austin či záruka skvělých řežeb Ruben „Viking“ Wolf.

Sázejte a sledujte celý turnaj na TV Tipsport.


Oktagon live streamUpozorňujeme, že se sportovními přenosy nemáme nic společného. Na našem webu nic nevysíláme! Obsahy stránek mají pouze informační charakter a
odkazujeme pouze na weby s oficiálními a legálními sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení. Po otevření odkazu opouštíte web live-skore.czSK Slavia Praha - AC Sparta Praha | AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec


TOPlist TOPlist