Live-skore.cz

Oktagon 43 Praha přímý přenos, online, live streamNa toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali téměř 5 let. Nejočekávanější zápas domácí scény o krále střední váhy je tady!
Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Dva velikáni MMA a dva osobité příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz.

Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Příběhy dvou velikánů se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před více než 4 lety se z vítězství radoval Vémola. Kdo zvítězí teď?
Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

V pražské O2 areně se také odehraje další kolo evropské MMA ligy mistrů. O postup do semifinále Tipsport Gamechanger svedou bitvy Kozma s Lohorém a Glismann s Van Suijdamem.

Mimo to očekávejte strhující souboje znovuzrozeného Pukače proti Brožovi, bývalého titulového vyzyvatele Tichoty s Vilou, někdejšího šampiona lehké váhy Legierskiho s rozjetým Kuzníkem či nabité #3 střední váhy Bryczeka s bývalým champem Cage Warriors Chadwickem.

Zaručeně jeden z nejlepších turnajů v historii OKTAGONu za doprovodu té nejlepší audiovizuální show.

Sázejte a sledujte celý turnaj na TV Tipsport.


Oktagon live streamUpozorňujeme, že se sportovními přenosy nemáme nic společného. Na našem webu nic nevysíláme! Obsahy stránek mají pouze informační charakter a
odkazujeme pouze na weby s oficiálními a legálními sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení. Po otevření odkazu opouštíte web live-skore.cz


SK Slavia Praha - AC Sparta Praha | AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec


TOPlist TOPlist